Draugas.lt pažintys apžvalga

Ši svetainė veikia panašiai kaip ir daugelis kitų – sukuri anketa, na, o tada jau renkiesi tai, kas tave domina labiausiai – gali parašyti patikusiam vaikinui ar merginai arba pranešti, ką veiki, bendrame narių forume – galbūt kas nors tave pastebės.

Užsiregistravus  reikės užpildyti pagrindinius duomenis apie save ir nurodyti, koks bendravimas domina: susirašinėjimas, draugystė, trumpalaikiai pasimatymai, ilgalaikiai santykiai ar bet kokios pažintys.

Atsidarę patikusios narės anketą po nuotrauka galėsite balsuoti, angeliukas ji ar velniukas. Jei narė patinka, galite pakviesti ją draugauti ir pridėti prie savo draugų skilties. Jei norite parodyti ypatingą dėmesį, galite padovanoti tikrą (pavyzdžiui, bilietą į kiną) ar virtualią (piešinėlį) dovaną.

Svetainė iš dalies mokama. Už mėnesį VipGold narystės mokėsite 9 eurus, už VipSilver – 5 eurus (kainos nurodytos mokant bankiniu pavedimu, mokant sms žinute kainos yra didesnės).

Svetainėje yra ir kreditų sistema – galite nusipirkti kreditų, kuriuos vėliau išleisite dovanėlėms pirkti.

Privalumai

Svetainė gali pasigirti dideliu narių skaičiumi.

Trūkumai

  • Svetainėje  išties daug reklamos.
  • Taip pat žaidimai ir kitos pramogos šiek tiek blaško dėmesį, jei tavo tikslas – susirasti antrą pusę.
  • Profiliai yra vieši ir juos gali matyti neprisiregsitravę nariai.

Atsiliepimai

Svetainėje Rekvizitai.lt apie Draugas.lt buvę ar esami nariai paliko tokius atsiliepimus:

“Jie taip sudaro vaizdą, kad svetainėja pilna gyvų žmonių. Manau, kad už 20-40 tokių netikrų anketų, kurios nuolat papildomos naujomis fotografijomis iš googlės neindeksuojamų feisbuko ar vkontakto ir pan, sėdi apmokamų pašnekovų komanda. Nuo kiekvieno puslapio refrešinimo byra pinigai už parodytą reklamą ir pan. Pašnekovai vengia konkretumo ir tiesioginio kontakto.”

“Ilgą laiką naudojausi Draugas.lt elektroniniu paštu, bet kai nutarė apmokestinti, nusprendžiau atsisakyti. Aišku tai sukėlė šiokių tokių problemų, nes visose įstaigose buvau nurodęs draugas.lt elektroninį paštą. Dėl ko atsisakiau. Ogi dėl jų vadinamų “adminų” požiūrio į klientus. 3 eurai nėra labai daug, bet kai neveikia kai kurios funkcijos, o adminai viskuo kaltina Tavo kompiuterį, net nebandę pasiaiškinti kame bėdos, tai už ką jiems mokėti. Tieiog pas juos dirba pasipūtę, nekompetetingi žmonės, isivaizduojantys esantys “pasaulio bamba”. Su tokiais darbuotojais jie uždirbs gal tik iš bobučių, kurias “užkabino” kai kurie jų žaidimai ir kurios už tai moka. Sėkmės Draugas.lt komandai ir atidžiau rinkitės darbuotojus.”

“Laba diena. Esu nepatenkinta.siandien registravausi is dvieju gmailu. ir i nei viena neatsiunte patvirtinimu.. kazkokia netvarka cia”