darnipora.lt

Pažinčių portalas DarniPora.lt

DarniPora.lt portalas yra unikalus ir skiriasi nuo kitų pažinčių portalų tuo, jog čia užsiregistravę vartotojai ieško rimtų santykių, o ne vienkartinių nuotykių. Taip pat, čia pirmumas suteikiamas žmogaus būdo bruožams ir ne vien tik išvaizdai. Tad, jeigu manote, jog galbūt šis portalas kaip tik Jums pažvelkime į jį įdėmiau. Kaip teigia DarniPora.lt kūrėjai, jų pagrindinis tikslas ne narių kiekybė, o kokybė tad, jeigu mato, jog vartotojai nėra ieškantys ilgalaikių įsipareigojimų tai jiems gali pasiūlyti pasirinkti kitą pažinčių portalą. Taip pat, šiame tinklapyje nėra erzinančių reklamų, kurios blaško ir iššokinėja naršyklės lange.

Kaip visa tai veikia?

  1. Pirmiausia, Jūs turite užsiregistruoti svetainėje nurodžius įprastus registracijos duomenis apie save: lytį, gimimo metus, el.paštą, šalį, miestą, kuriame gyvenate ir susigalvoti slaptažodį.
  2. Tuomet, reikia trumpai parašyti apie save, nurodyti savo išsilavinimą, tauybę ir iš ilgo sąrašo pasirinkti mėgstamus pomėgius. Ar tai kinas, technologijos, kelionės, sportas mada ar tai literatūra, politika, filosofija ir pan.
  3. Tada reikės nurodyti tikrai daugiau duomenų apie save, savo nusistatymus ir savo padėtį. Pavyzdžiui, ar esate tikintis, kuo užsiimate gyvenime, ar sutiktumėte dėl antros pusės persikelti gyventi kur nors kitur. Taip pat reikės nurodyti pagrindinius duomenis apie savo išvaizdą kaip ūgį, akių spalvą, kūno sudėjimą ir t.t. Ir galiausiai nurodyti savo tikslą kodėl Jūs registruojatės šiame portale: ar norite užmegzti ilgalaikius artimus santykius, ar sukurti šeimą, ar turėti bendrų vaikų.
  4. Įkelsite savo nuotrauką
  5. Ir tada dar reikės atlikti suderinamumo, psichologinį testą, tik jį atlikus sistema parinks Jums tinkamus narius. Šį testą reikia atlikti todėl, kad dažniausiai save įvertinti būna labai nelengva ir kai kurių savybių apie save nesame linkę pastebėti. Šiame teste yra daugiau užduočių nei klausimų ir atlikus užduotis jų nebegalime koreguoti todėl iš karto reikia stengtis jas atlikti kuo nuoširdžiau.
Pilnai atlikti registraciją ir testą gali užtrukti apie 20 – 30 minučių, tačiau iš karto Jums pasiūlys narius, kurie galėtų būti Jūsų antra pusė. Atsidarius vaikino ar merginos profilį, kurį Jums rekomenduoja sistema pagal Jūsų suderinamumą iš karto galite matyti procentaliai kiek Jūs esate tinkami vienas kitam. Kaip sutampa Jūsų charakteriai, vertybės ir seksualinis gyvenimas. Galite, peržiūrėti kito nario savybes, kurias nustato sistema pagal psichologinį testą ir jeigu nežinote ką parašyti kitam nariui galite pasirinkti jau paruoštus klausimus. Iš pradžių Jums pasiūlo labai nedaug vartotojų, kurie Jums galėtų tikti, tačiau galite nueiti į bendrą narių sąrašą ir išsifiltruoti narius pagal gyvenamą vietą ir amžių. Tuomet atsidaryti patikusių vaikinų profilius ir patikrinti Jūsų suderinamumą. Taip pat, DarniPora.lt siūlo funkciją „žaidimas“, kas primena daugiau „Tinder“ pažinčių portalą. Sistema Jums rodo narių nuotraukas ir klausia „ar norėtum su juo susitikti?“, jei ne spaudžiate „Kitas“, jei norite spaudžiate „Taip“ arba peržiūrite nario profilį.

Ar tai yra mokama?

Ne, registacija šiame tinklapyje yra nemokama, tačiau jeigu norite galite nusipirkti „Premium“ arba „Auksinę“ narystę. Šios narystės suteikia Jums papildomų funkcijų tokių kaip: „narių paieškoje“ Jūsų anketa yra iškeliama auksčiau, matote kas peržiūrėjo Jūsų anketą, galite slaptai peržiūrėti kitų anketas, galite inicijuoti susirašinėjimą su visais nariais.

Ar darni DarniPora.lt tinka Jums?

DarniPora.lt tai pažinčių potalas žmonėms, kurie ieško ilgalaikių, rimtų santykių. Nors ir atliekate psichologijos ir suderinamumo testus vistiek išsirinkti antrąją pusę užtruks nemažai laiko, nes jei pagal nuotrauką Jums patinka kitas narys, užtruksite kol peržiūrėsite visą žmogaus profilį. Taip pat, psichologinis testas nusako nemažai jautrios informacijos, kuri nebūtinai yra tiesa, tačiau Jus tai gali atbaidyti nuo galbūt Jums tinkamo žmogaus. Šis pažinčių portalas yra labiau tiems, kurie pirma nori įsitikinti ar tas žmogus jiems galėtų tikti ir tik tada pradeda bendravimą. Taip pat, tiems kurie puikiai žino kokio žmogaus ieško. Šis tinklapis leidžia išsifiltruoti narius pagal įvarius kriterijus kaip specifinius pomėgius, darbo sritį, šeimyninę padėtį, akių spalvą, tikėjimą ir pan. Kitaip sakant, Jūs galite peržiūrėti visus juodaplaukius, rudaakius 29 metų architektus, kurie gyvena Vilniuje, laisvalaikiu mėgsta keliauti ir skaityti ir jų vardas „Tomas“. Tad, jeigu esate pasiruošę rimties santykiams ir puikiai žinote ko ieškote tai šis portalas būtent Jums!    

DarniPora atsiliepimai:

 

Kostas 40 m., Vilnius

Atnaujinus dizainą, manau, iš lietuviškų portalų dabar maloniausias akiai. Mano vertinimas tik teigiamas.

 

Saulius 55 m., Alytus

Laba diena, jei klausiate nuomonės, tai galiu pasakyti, kad puslapyje turiu tiek teigiamos, tiek neigiamos patirties. Teigiama, jog moterys nelinkusios ilgai susirašinėti, jei yra abipusė simpatija, nėra laužymosi susitikti kavos. O neigiama, jog nemažai anketų be nuotraukų, taigi daug beprasmio rašinėjimo moterims su prašymu atsiųsti nuotraukas.

 

Laimonas 39 m., Vilnius

Daug moterų, laukiančių, kol joms parašys svajonių princas ir pasiūlys pusę karalystės. Galvoju, kad jei jau registruojies kažkur su mintim susirasti vyrą, tai reikia ir išdrįsti pirmai kažkam parašyti, o nelaukti, kol kas “pakvies šokti” kaip mokyklos diskotekoj..

 

Dovilė 45 m., Kaunas

Vienintelė svetainė (net ir nelietuviškų svetainių tarpe), kur labai operatyviai šalinami visokie neišprusėliai, apsišaukėliai, pinigų prašinėtojai ir kiti panašūs personažai. Pagarba!

 

Stefanija 64 m., Radviliškis

Malonus ir greitas aptarnavimas, iškilus klausimams ir neaiškumams.

3 thoughts on “Pažinčių portalas DarniPora.lt”

  1. If you want to use the photo it would also be good to check with the artist beforehand in case it is subject to copyright. Best wishes. Aaren Reggis Sela

  2. If you want to use the photo it would also be good to check with the artist beforehand in case it is subject to copyright. Best wishes. Aaren Reggis Sela

Leave a Comment

Your email address will not be published.