Pažinčių portalai Danijoje

Internetinių pažinčių svetainių Danijoje nėra itin daug, tačiau bent keliose tikrai rasite kokybišką aptarnavimą ir pakankamą narių skaičių. Tačiau, žinoma, kaip ir visose pažinčių svetainėse, čia pasitaiko netikrų anketų. Todėl anketas be nuotraukų ar su menka informacija apie save verta apeiti.

Dating.dk

Apie pusę milijono narių vienijanti svetainė Dating.dk yra didžiausia internetinių pažinčių svetainė Danijoje. Svetainė yra pakankamai patogi naudotis, taigi puikiai atlieka savo funkciją – viskas, ko reikia, kad galėtumėte rasti antrąją pusę, čia yra. Tačiau jei negyvenate Danijoje, negalėsite užsiregistruoti.

Pažinčių svetainėje Dating.dk anketą sukurti yra labai lengva ir tai užtrunka visai neilgai. Pakanka suvesti pagrindinę informaciją ir jūs jau galite naršyti po užsiregistravusių narių profilius. Jokių daug laiko užimančių testų čia nėra.

Visgi, jei tik norite, galite nurodyti, kaip turėtų atrodyti, kokiomis asmeninėmis savybėmis pasižymėti ir kokiomis vertybėmis gyvenime vadovautis jūsų antroji pusė. Jeigu pažymėsite pageidaujamas antrosios pusės savybes, sistema pagal jas parinks jums galinčius patikti narius ir jų sąrašą atsiųs elektroniniu paštu. Arba, kaip ir daugelyje svetainių, galite naudotis paieška, turinčia pakankamai daug pasirinkimo kriterijų.

Kaip skelbiama pačioje svetainėje, ji yra patikima ir saugi, kurią danai per dvidešimt gyvavimo metų jau pamėgo. Dating.dk akcentuoja kokybišką aptarnavimą ir galimybę itin paprastai ir greitai sukurti anketą.

Single.dk

Ši internetinė pažinčių svetainė taip pat skaičiuoja jau beveik dvi dešimtis gyvavimo metų, taigi jau spėjo užsitarnauti klientų pasitikėjimą. Single.dk skelbiasi skirta tiems, kurie ieško ilgalaikių santykių, ir siūlo savitą suderinamumo sistemą. Tačiau narių čia kur kas mažiau nei Dating.dk (svetainėje skelbiama, kad yra apie 50 tūkstančių aktyvių narių). Beje, jei negyvenate Danijoje, galite susidurti su sunkumais – čia prašoma užregistruoti telefono numerį, kuris registruotas šioje šalyje.

Norėdami užsiregistruoti, turėsite užpildyti šiek tiek ilgesnį klausimyną nei Dating.dk, sutikti gauti svetainės naujienas ir įkelti nuotrauką. Be jos jūsų anketa nebus aktyvi. Į visus pateiktus klausimus stenkitės atsakyti kuo sąžiningiau – pagal šiuos atsakymus sistema jums siūlys narius, kurie gali jus sudominti.

Single.dk iš esmės yra mokama svetainė, nes parašyti galėsite tik įsigiję mokamą narystę. Svetainė skelbiasi tikinti, kad jos siūlomi suderinami nariai įkris jums į širdį jau pirmą kartą susitikus. Norisi tikėti, kad būtent taip ir nutinka tiems, kurie iš tiesų ieško rimtų santykių.

40plus.dk

Kaip ir išduoda svetainės pavadinimas, ji skirta 40 metų ir vyresniems žmonėms. Kurdami anketą užtruksite vos kelias minutes. Šiame internetinių pažinčių portale skelbiama, kad užsiregistravusių narių yra apie 50 tūkstančių. Tai nėra labai didelis skaičius, tačiau turint omenyje, kad svetainė skirta vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonėms, tai nėra jau tiek mažai.

40plus.dk pataria, kad prieš registruojantis gerai apgalvotumėte ne tik tai, kokio partnerio ieškote, bet ir ką patys galėtumėte pasiūlyti savo antrajai pusei. Svetainėje taip pat rasite patarimų ne tik kaip sukurti profilį, bet ir kaip bendrauti per pirmąjį pasimatymą. Tai didžiausias pažinčių portalas Danijoje, skirtas vyresnio amžiaus žmonėms. Kaip skelbia pati svetainė – čia susitinka suaugusieji.

Scroll to Top