Pažinčių portalas Draugas.lt

Draugas.lt yra bene vienas pirmųjų pažinčių portalų Lietuvoje, turintis ilgą patirtį ir didelę narių duomenų bazę. Tačiau šis tinklapis pritraukia narius ne tik kaip pažinčių portalas, bet kaip daugiafunkcinė pramogų platforma siūlanti įvairius žaidimus, anekdotus, horoskopus, įvairius testus, muziką ir daugybę kitų pramogų. Tai puikus tinklapis norint praleisti laisvalaikį ar „užmušti“ šiek tiek laiko.

Registracija Draugas.lt

Registracija yra ypatingai greita ir nesudėtinga. Taip pat, užsiregistruoti galima nurodžius savo el.paštą arba naudojant Google ir Facebook paskyras.

  1. Tuomet reikės nurodyti kas Jums domina: susirašinėjimas, draugystė, trumpalaikiai pasimatymai, ilgalaikiai santykiai, bet kokios pažintys ar visai Jūsų nedomina pažintys.
  2. Užpildysite standartinę informaciją apie save kaip amžių, lytį, gyvenamą miestą, šeimyninę padėtį, kūno sudėjimą, akių spalvą ir t.t.
  3. Įkelsite kelias nuotraukas ir jau galėsite naudotis Draugas.lt pažinčių portalu.

Jeigu norite galite pridėti daugiau informacijos apie save koreguodami savo profilį. Galite pasirinkti kokiais pomėgiais domitės, parašyti apie savo mėgstamiausia muziką, knygą, filmą, sporto šaką, aprašyti savo charakterį. Kuo daugiau informacijos pateiksite tuo lengviau kitam nariui bus parašyti Jums įdomią žinutę, gal net kitas narys ras panašių dalykų, kurie jam taip pat patinka. Juk visada smagu gauti personalizuotą žinutę, nei tiesiog „Labas, kaip sekasi?“.

Tik atsidarius Draugas.lt puslapį gali atrodyti kiek painu, nes iš karto pateikiama labai daug informacijos ir įvairių narių nuotraukų. Tačiau kai truputi praleidi laiko viskas pasidaro aišku.

Draugas.lt bendravimas su kitais nariais

Būk mano…

Pradėti pokalbį yra labai paprasta, nes pats tinklapis siūlo kaip įvairiausiais būdais atkreipti kito vartotojo dėmesį, jei pačiam ar pačiai sunku parašyti. Atsidarius tinklapį, kairėje pamatysite pavyzdžiui vaikino nuotrauką, viršuje parašyta „Norėčiau, kad jis…“ ir turite pasirinkti ką norėtumėte, kad jis padarytų, kaip pakviestų kavos, padovanotų gėlių, padarytų masažą, nusivežtų į Paryžių, nuskintų žvaigždę. Arba kitas pasirinkimas „Būk mano…“ ir turite pasirinkimus: zuikis, supermenas, meškutis, saldainiukas, Apolonas. Naivus ir gal kiek vaikiškas žaidimas, bet tai padeda susisiekti su kitu nariu. Paskui galite matyti savo simpatijas ir ką Jūs pasirinkote.

Ar norėtum susitikti?

Kitas žaidimas yra „Ar norėtum susitikti?“, kompiuterio ekrane pamatysi vaikino ar merginos nuotrauką ir jeigu su tuo nariu norėtumėte susitikti tereikia paspausti „taip“.

Meilės burtai

Taip pat, galite išbandyti meilės burtus ir su kuriuo nariu Jums verta būtų pabendrauti.

Testai

Draugas.lt puslapyje galite atlikti įvarius testus kaip „bendras suderinamumas“ ar „klausimynas“, kurie pagal Jūsų atsakymus padės išsirinkti narius su kuriais norėtumėte pabendrauti.

Foto konkursas

Galite dalyvauti foto konkurse, kuriame Jūs rinksite kurio nario nuotrauka yra pati gražiausia ir taip pat kiti galės vertinti Jūsų nuotrauką.

Angeliukas / Velniukas

Atsidarius kito vartotojo profilį galite pasirinkti kaip Jums atrodo ar tas žmogus yra labiau angeliukas ar velniukas ir nubalsavus pamatysite kaip tą žmogų įvertino kiti dalyiai.

Forumas

Taip pat, Draugas.lt turi forumą, kuriame galite bendrauti visomis Jums įdomiomis temomis kaip kelionės, kompiuteriniai žaidimai, politika, sportas ir panašiai. Čia Jūsų profilį gali atrasti kiti nariai ir galbūt su Jumis susisiekti.

Ar Draugas.lt yra Jūsų pažinčių portalas?

Draugas.lt turi tikrai labai daug įvairių funkcijų, žaidimų ir pramogų, jei ir neieškote antros pusės čia tikrai rasite kas Jus sudomins ir ką nuveikti. Tačiau, jeigu ieškote rimtų santykių galbūt tai nėra Jūsų platforma. Čia Jūs galite daug flirtuoti ir susirašyti su šimtais kitų vartotojų ar nusiųsti jiems dovanėles ar kitaip atkreipti dėmesį. Visgi, Draugas.lt yra labiau pramogų portalas, kuriame galite smagiai ir neįpareigojančiai praleisti laiką, pabendrauti su kitais nariais.

Alternatyva Draugui:

Mūsų redakcijos nuomone geriausias pažinčių portalas alternatyva yra DarniPora.lt

 

Scroll to Top