Tinderis

Kaip veikia „Tinder“ aplikacija?

darni pora

Viskas labai paprasta, tereikia užsiregistruoti nurodant savo vardą, amžių, lokaciją, įkelti kelias savo nuotraukas, trumpai ir šmaikščiai parašyti apie save. Užsiregistravus jau galima peržiūrėti vaikinus ar merginas, kurie nori susipažinti ir yra netoli tavęs. O peržiūrinėjimas vyksta taip: telefono ekrane pamatysi vaikino ar merginos nuotrauką (priklauso nuo to kas tau patinka), jeigu ta nuotrauka tave suintriguos gali paspausti ant jos ir pamatyti daugiau nuotraukų ir aprašymą apie tą žmogų, jei manai, kad tau patinka tas žmogus tereikia paslinkti nuotrauką į dešinę, o jeigu nepatinka paslinkti į kairę. Viskas taip paprasta. Jeigu ir tu ir tas žmogus, kurio nuotrauką tu paslinkai į dešinę taip pat savo telefone paslinks tavo nuotrauką į dešinę tuomet Jūs galėsite vienas kitam parašyti žinutę. O jau tada prasideda bendravimas. Galite susirašinėti kiek tik širdus geidžia, bet jeigu tau patiko bendravimas ir susirašinėjimas tuomet gali pasiūlyti tam žmogumi ir susitikti gyvai.

Kuo puikūs „Tinder“ pasimatymai?

  1. Jūs abu iš karto žinot, jog vienas kitam patinkat ir nereikia papildomai dėl to jaudintis, nes juk paslinkote nuotraukas į dešinę.
  2. Pasimatymas nebūtinai turi būti standartinis, jūs galite veikti ką tik širdis geidžia kaip nueiti į teatrą ar tiesiog pasivaikščioti mieste.
  3. Ši pažintis yra visiškai neįpareigojanti ir jei tau nepatiko tas vaikinas su kuriuo ką tik susitikai nieko tokio išeiti iš pasimatymo. Taip pat, daugėlis žmonių per „Tinder“ platformą susiranda vienos nakties nuotykių ir jei toks šiuo metu yra tavo tikslas tai irgi nėra nieko blogo. Galiausiai, jei ir susitikimas buvo prasta Jūs galit daugiau niekada nebesusitikti.
  4. Tai puiki galimybė susipažinti su naujais įvairiausių pomėgių ir darbo sričių žmonėmis. Jei ir pavyzdžiui susitikimo metu pamatysit, kad nesat tinkami vienas kitams romatiškiems santykiams, bet gal užmegsit ryšius ir toliau bendrausit.
  5. „Tinder“ pasimatymai gali paįvairinti taip pat ir tavo keliones. Susitikus su vietiniais vaikinais ar merginomis kitose šalyse tai gali virsti tarsi nemokamas pasivaikščiojimas su vietiniu gidu ir padėtų tau geriau susipažinti su šalies kultūra.

10 Plyometric Exercises For Power and Explosiveness | Fitness | MyFitnessPal turinbol Cock Hero Anal Battle Vol 2 Fitness Edition: Free Porn 9a | xHamster

Tinder programėlės trūkumai:

  1. Nėra galimybės atsirūšiuoti profilių pagal žmonių charakteristikas ar pomėgius tik pagal atstumą (kaip arti yra kitas asmuo) ar amžių. Todėl tenka praleisti nemažai laiko žiūrinėjant skirtingas nuotraukas ir skaitant profilio aprašymus.
  2. Ne visi „Tinder“ nariai nurodo savo „Instagram“ ar „Facebook“ paskyras kas dažniausiai padeda sužinoti daugiau apie pašnekovą ir suteikia saugumo jasumą prieš susitinkant.
  3. „Tinder“ nedaug šansų sukurti rimtus santykius

„Tinder Gold“

Norint matyti žmones, kurie yra toliau nuo tavęs, kitame mieste ar net kitoje šalyje, norint neribotai peržiūrinėti žmonių profilius ar nusiųsti kitiems „super like“ kas parodo kitam vartotojui, kad tau jis labai patiko gali užsiskyti „Tinder Gold“. Tai yra mokama paslauga, kuri suteikia daugiau laisvės naudojant šią aplikaciją.

„Tinder“ pažintys gali būti tikrai smagios ir tai puiki galimybė užmegzti naujus ir netikėtus santykius, kurie gali trukti ir visą gyvenimą. Todėl čia ir dabar čiupk telefoną ir atsisiųsk „Tinder“ programėlę (android arba iOS) ir išbandyk kur tai nuves tave.

Scroll to Top