Kaip ištrinti Instagram paskyrą?

Nusprendėte padaryti pertrauką nuo aktyvaus dalyvavimo socialiniuose tinkluose? O gal nusprendėte, jog kai kurie socialiniai tinklai nebeatitinka Jūsų lūkesčių? Jums jau nebeįdomu dalintis nuotraukomis ar pusę savo laisvo laiko leisti bežiūrint svetimų žmonių nuotraukas? Tuomet, matyt, Jūs ieškote, kaip panaikinti Instagram paskyrą.

Padėsime Jums, nes tai, išties nėra taip jau paprasta, kaip turėtų būti. Visų pirma, jei ieškote, kaip ištrinti savo profilį per Instagram programėlę telefone – nevarkite. Tai padaryti galite tik prisijungę prie www.instagram.com per įprastą naršyklę (pavyzdžiui, per kompiuterį, tačiau taip pat galite prisijungti ir telefonu).

Taigi, pirmasis žingsnis – atsidarykite www.instagram.com ir prisijunkite su savo elektroniniu paštu ir slaptažodžiu.

Prisijungę prie savo profilio, kompiuterio lango viršuje, dešinėje pusėje, spauskite ant žmogaus piktogramos.

Atsidarius naujam langui, spauskite nuorodą į profilio redagavimą – “Edit Profile”.

Eikite iki pat naujai atsidariusio lango apačios ir spauskite nuorodą “Support” (liet. “Pagalba”).

Vėl atsidarius naujam puslapiui, menu kairėje pusėje pasirinkite ir spauskite nuorodą “Managing Your Account” (liet. “Jūsų profilio valdymas”).

Toliau spauskite “Delete Your Account” (liet. “Ištrinti profilį”).

Dar nepraraskite kantrybės, artėjame prie pabaigos. Jei norite visam laikui ištrinti savo Instagram paskyrą, spauskite ant nuorodos “How do I delete my account?” (liet. “Kaip ištrinti savo paskyrą?”).

Instagram Jums taip pat siūlo kita opciją – laikinai sustabdyti savo paskyrą, tai yra, ji nebus aktyvi, tačiau po pertraukos, vėl galėsite jungtis prie savo profilio su visa jame jau esančia informacija.

Svarbu žinoti, jog visiškai ištrynus savo paskyrą, jos atkurti neįmanoma, o taip pat nebus galima susikurti naujos paskyros su tokiu pačiu vartotojo vardu.

Pasirodžius informacijai, kaip ištrinti savo duomenis, pamatysite nuorodą “Delete Your Account Page”. Spauskite ant jos ir pagaliau būsite nusiųsti į puslapį, kur galėsite ištrinti savo paskyrą.

Instagram paprašys nurodyti priežastį, kodėl nusprendėte išsitrinti savo paskyrą. Pasirinkite vieną iš priežasčių.

Pasirinkus vieną iš priežasčių, suveskite savo Instagram slaptažodį ir galų gale spauskite mygtuką “Permanently delete my account” (liet. “Visam laikui ištrinti mano paskyrą”).

Na ir paskutinį kartą patvirtinkite, jog tikrai tikrai norite panaikinti savo paskyrą, paspausdami “OK” mygtuką.

Viskas, Jūs sėkmingai panaikinote savo Instagram paskyrą. Tai išties gana ilgas ir sudėtingas procesas. Koks viso to tikslas? Žmonės tiesiog nuleidžia rankas lengvai neradę kaip ištrinti savo paskyras, galbūt porą dienų pailsi nuo Instagram tiesiog nesijungdami prie aplikacijos, o vėliau vėl grįžta ir vėl įsisuka į nuotraukų dalijimosi bei peržiūrų rutiną. Taigi Instagram išsaugo savo klientus su labai mažomis pastangomis ir nuliu pinigų.

Scroll to Top