Pažintys Norvegijoje

 

Be2

– kuo daugiau žmonių sutiksite, tuo daugiau šansų turite įsimylėti. Svetainė deklaruoja esanti geriausia Norvegijoje, nes:

  • čia galima greitai ir nemokamai sukurti anketą;
  • jie gali pasigirti didžiausiu nariu skaičiumi ir 7 skirtingais paieškos tipais, siekiant rasti tinkamą partnerį;
  • svetainė pasižymi inovatyvumu.

Registruojantis reikia atsakyti į kelis klausimus, trumpai parašyti apie save ir pridėti nuotrauką.

SUKKER.NO

Saldžiai skambanti pažinčių svetainė Sukker.no (liet. “Cukrus”) yra skirta 25-45 metų vartotojams. Vienas šios svetainės privalumas tas, kad čia nerasite „mirusių sielų“ – jei narys neprisijungė keturis mėnesius, jo anketa tiesiog pašalinama. Šioje svetainėje nariai išties pasižymi aktyvumu – kasdien prisijungia apie 20 tūkstančių vartotojų.

Tačiau šioje svetainėje galite naršyti tik jei mokate norvegų kalbą ir turite norvegišką telefono numerį (numeris būtinas, nes jis naudojamas patvirtinti registracijai) – mat svetainė neturi versijos anglų kalba.

Teks įveikti it gan ilgą registracijos procesą – registruojantis turėsite atsakyti į apie puššimtį klausimų apie save bei savo lūkesščius. Už papildomą mokestį turėsite daugiau privilegijų ir galimybių parašyti kitiems nariams.

MOTEPLASSEN.COM

Tai viena didžiausių pažinčių svetainių Norvegijoje galinti pasigirti įspūdingu narių skaičiumi. Tačiau svetainė skirta ne tik norvegams, bet ir švedams. Registracijos forma įprasta kaip ir daugelyje kitų pažinčių svetainių ir nėra labai varginanti – tereikia atsakyti į standartinius klausimus, tokius kaip išsilavinimas, užsiėmimas, išvaizdos apibūdinimas, kur gyvenate, ar turite vaikų ir pan.

Antrosios pusės paieškos galimybių yra keletas. Moteplassen.com rekomenduos narius, kurie jums galėtų patikti, arba galėsite įvesti savo parametrus paieškoje. Bendravimo galimybių taip pat yra įvairių – nuo įprasto laiško rašymo, smagių paveikslėlių siuntimo patikusiems nariams iki galimybės paskelbti viešai, į kokį pasimatymą norite eiti (išgerti kavos, į kiną, koncertą ir pan.) ir laukti pakvietimo.

Meilė turi gimti natūraliai – taip skelbiasi ganėtinai Norvegijoje populiariausia pažinčių svetainė Be2. Viskas labai paprasta

Norvegijoje gyvenančius lietuvius taip pat galite rasti ir lietuviškose Pažinčių svetainėse. Pateikiame TOP:

vietaportalasaprašymas
1DarniPoraPažintys rimtiems santykiams
2TinderPažintys trumpalaikiams santykiams ir seksui
3PazintysXXXSvingerių pažintys, erotiniai vakarėliai
4DraugasSeniausias pažinčių portalas
5IeskokPažintys Panevėžyje
6Pazintys60Pažintys vyresniems, senjorams
7BalticGaysGėjų pažintys
Scroll to Top