Svingerių kelionės

Svingerių porelė: apie savo svingeriškas keliones ir patirtus įspūdžius

 

Tikriausiai jums jau seniai nekyla klausimų kas yra žodis svingeris. Tačiau jeigu kyla, mes paaiškiname – svingeris, tai žmogus, priklausantis svingerių judėjimui. Tokie žmonės dažniausiai praktikuoja seksą apsikeisdami savo partneriais. Taip pat ir pora gali priimti dar vieną sekso partnerį ar partnerę. Šią sekso formą praktikuoja tiek heteroseksualūs, tiek homoseksualūs žmonės.

Per pastaruosius du dešimtmečius svingerių gyvenimo būdas stipriai išpopuliarėjo. Vis dažniau galime atrasti pramogų, klubų ar kelionių skirtų ir pritaikytų svingeriams ir svinguojančioms porelėms. Šiame straipsnyje svingerių porelė Monika (29) ir Tomas (34) mums papasakos apie savo keliones, pramogas bei nuotykius.

Taigi, papasakokite, kada ir kokiu būdu pradėjote gyventi svingerių gyvenimą?

Monika: Leiskite pagalvoti… Turbūt nuo tada kai susipažinome su Tomu viename svingerių vakarėlyje. Čia prieš kokius gerus 9 metus. Tiesa, aš tada ten dirbau barmene ir svingavimo dar nebuvau praktikavusi.

Tomas:  Svingeris esu iš prigimties. ( juokiasi.) Tiesa, kai susipažinome su Monika ir aš ją į tai laikui bėgant įtraukiau, mes tapome puikus svingerių duetas. Nors pradžioje buvo gana sunku Moniką įtikinti, bet vėliau ji suprato, kad šis gyvenimo būdas jai yra labai priimtinas.

Kaip į jūsų duetą reagavo artimieji? 

Monika: Mano tėvai iš pradžių nieko nežinojo apie mūsų pomėgius. Bet jau per pirmą pažintį Tomas jiems labai patiko, todėl vėliau pasipasakojome ir reakcija buvo gana normali. Žinoma, į smulkias detales nesileidome, tačiau mūsų abiejų patys artimiausi žmonės žino patį faktą, kad esame svingeriai. 

Tomas: Pridursiu – laimingi svingeriai 🙂 

Džiugu! Na, o dabar papasakokite, kaip čia gavosi, kad susidomėjote svingerių kurortais ir kelionėmis?

Tomas: Na kaip, kaip (juokiasi) Matote, nors Lietuvoje ir vyksta renginių ir vakarėlių, skirtų svingeriams, bet jų vyksta ne tiek ir daug. 

Vieną gražų rytą po gero vakarėlio atsibudau ir nusprendžiau paieškoti internete kokios nors egzotikos.  Mane labai sudomino kurortas, kuris yra bene vienas populiariausių svingerių kurortų visame Pasaulyje. Na, žinoma, aš nedelsiant pasiūliau Monikai susiderinti savo atostogas ir kitą dieną jau rezervavomės viešbutį ir nusipirkome lėktuvo bilietus į Kankuną (Meksika). 

Monika: Mane tas Tomo pasiūlymas ir šokiravo ir nudžiugino – niekada nesileidau į tokią tolimą kelionę. Bet su nekantrumu laukiau tos dienos kai kilsime lėktuvu ir leisimės į savo svingeriškus nuotykius. O laukti reikėjo ilgai, mat šio kurorto užimtumas būna labai didelis

 

Labai įdomu. Koks buvo pirmas įspūdis įžengus į svingerių kurortą? Kuriam laikui apsistojote?

Tomas: Neskaitant to, kad buvome labai stipriai išvargę po kelionės, šis kurortas kaip mat mus prablaškė ir likome labai sužavėti pirmo įspūdžio. Kurortas alsavo laisve, prabanga ir labai puikia nuotaika.

Iškart mus pasitiko mielas ir paslaugus personalas su putojančio vyno taurėmis.  Apsistojome čia savaitei.

Monika: Man labai patiko mūsų kambarys ir aišku visas aptarnavimas, pasisekė, kad spėjome užsisakyti kambarį su Jacuzzi vonia (kaip vėliau pakalbėjome su viena porele, jie tikino, kad šie kambariai retai kada būna laisvi).

Kaip jau supratome, susipažinote su kitais žmonėmis. Kaip įvyko pažintis?

Monika: Pažintis įvyko labai paprastai ir natūraliai – baseine. Ten visur tvyrojo draugiška atmosfera, tai akimirksniu susibičiuliavome su  panašaus amžiaus porele iš Kanados. Matėsi, kad jie neturėjo labai didelės patirties svingavime (kaip ir aš pati tuo metu), bet greit atradome bendrą kalbą, o vėliau ta kalba išsivystė ir į kai ką daugiau  – šypsosi. 

Tomas: O taip, faina porelė. Dar ir dabar su jais karts nuo karto pabendraujame, žodžiu palaikome ryšį. Jie mus net gi kvietėsi į Kanadą, bet kol kas į svečius nenuskridome.

Kas dar įvyko įdomaus, netikėto ar įsimintino?

Monika: Galvoju… Bandau prisiminti. Tikrai įvyko visko labai daug. Ai.. Kartą papuolėme į labai didelę orgiją. Labai didelę. Turiu omeny, joje dalyvavo gal apie 30 žmonių. Dalyvavome ir mes. Viena panelė ištisai vėmė, bet nelabai kas kreipė į tai demesio 🙂

Tomas: Visos tos atostogos buvo kaip viena didelis ir ilgas nuotykis, aš tą vietą pavadinčiau svingerių rojumi. Ten gali daryti ką nori – vaikščioti nuogas, mylėtis kiek pajėgi, mėgautis šauniomis kompanijomis bendrauti be suvaržymų ir apribojimų. Ir tai trunka ne vieną naktį, o tiek laiko, kiek ten būni. O ką jau kalbėti apie nuostabią gamtą ir paplūdymį. 

Sakote, negalioja jokios taisyklės?

Monika: Ne, nesakome. Ten taisyklės galioja ir labai griežtos. Pirmiausiai tai  yra draudžiami fotografuojantys telefonai, kameros ir t.t. Taip yra todėl, kad žmonės turi jaustis saugiai ir jaukiai. Įsivaizduokite, stovite nuogas, o kažkas fotografuoja, o vėliau dar į kokį internetą įdeda – šypsosi.

Taip pat ir nuogiems ne visur leistina sklaidytis, na pavyzdžiui į restoranus draudžiama eiti neapsirengus. 

Tomas: Nu! Mūsų ir neįleido! (Juokiasi) 

Monika: Neįleido… šiek tiek buvo gėda, bet po to pasiskaitėme visas taisykles atidžiai. Dar viena iš taisyklių yra ta, kad užsiiminėti seksu galima ne viešoje vietoje, o į Jacuzzi laundžą ir Nuodėmių kambarį įleidžia tik poreles (pavienių žmonių neįleidžia).

Tomas: Na ir aišku pagrindinė auksinė taisyklė: “NE” reiškia “NE”. Vieną vakarą prie mūsų pristojo toks augalotas vyriškis, kuris šiaip buvo su žmona, bet tą kartą norėjo užsiimti seksu tryse su mumis. Mes jam sakėme “NE”, bet jis vis vien įkyriai lindo prie mūsų, ypač prie Monikos. Teko kreiptis į personalą ir vėliau tas vyriškis buvo išprašytas. 

 Ar dalyvavote kokiuose nors renginiuose?

Monika: Taip, žinoma. Ten vyko daug erotinių, teminių renginių. Reikėdavo kaip nors persirengti ar išvis nusirengti. Ypač patiko BDSM naktis, kuri vyksta kiekvieną antradienį. Ten mes su Tomu šiek tiek atsiskyrėme ir davėme vienas kitam daugiau laisvės. Man labai patiko šis nuotykis, tik vėliau Tomo teko paieškoti kol jį radau, visą nukankintą merginų draugijos. 

Tomas: Vėliau ir tu prisijungei? Pamiršai? (juokiasi) Man labiausiai patiko Sexy Uniforms renginys. Ten toks role-play vakarėlis su gera sena muzika, geriausios poros konkursu ir t.t. Be to, mes ir laimėjome geriausios poros konkursą! 

Sveikiname! Ar vėl keliausite į šį kurortą?

Tomas: Žinoma, kad keliausime čia vėl jei tik piniginė “išneš” jei nė į šį kurortą, tai kažkur kitur. Ne paslaptis, kad šis malonumas nėra labai pigus.

Jei jau ne paslaptis, tai gal išduosite kiek jums tai kainavo?

Tomas: Galime išduoti tik tai, kad lėktuvo bilietai mums atsiėjo apie 2000 eurų todėl, kad idėja keliauti buvo labai spontaniška ir staigi (tikrai buvo galima rasti pigesnių bilietų neskubant). Na, o viešbutis mums atsiėjo apie 5000 eurų. Taip, mes prabangos mėgėjai (juokiasi)

Monika: Aš labai norėčiau aplankyti Hedonism viešbutį Jamaikoje, bet reikėtų susiplanuoti viską ne taip spontaniškai, tai gal ir finansine prasme laimėtume kažkiek.

Kiek žinome, tai buvo ne vienintelė jūsų svingeriška kelionė? Kaip ir kur keliavote vėl?

Tomas: Keliavome kruiziniu laivu. Tai buvo svingerių kruizas. Šį kartą tai buvo Monikos idėja, nes laivu keliauti aš pats labai nemėgstu nuo pat vaikystės. Monika labai ilgai mane įkalbinėjo, vėliau ėmė spausti, kad per mane tuoj neliks vietų rezervavimui ir aš sutikau keliauti.

Monika: Tikrai taip, įkalbinėjau labai ilgai, bet manau, kad jis (Tomas) tikrai nesigaili dėl tos, jau įvykusios kelionės iš kurios parsivežėme kruvą įspūdžių.

Labai įdomu! Papasakokite plačiau.

Monika: Keliavome Karibuose Stojome įvairiose “stotelėse” ir kelionė truko išvis aštuonias dienas. Pirmas įspūdis buvo gana keistas, nes kol laukėme eilėje įlipt į laivą, atrodė, kad aplink vien pagyvenę ir apkūnūs žmonės, bet vėliau situacija pasikeitė. 

Tomas: Aš panikavau visą laiką prieš įlipant į laivą, o kai pasirodė, kad aplink vien senyvo amžiaus žmonės, tada išvis nuotaika sugedo. Vėliau supratau, kad viskas nėra taip jau blogai.

Monika: Susipažinome su labai gausiu būriu draugiškų ir bendraujančių žmonių. Linksminomės tikrai DAUG. Rūbų nebuvo privaloma dėvėti, tai ir nedėvėjome. Aplinka buvo tikrai nuostabi ir laisva. Personalas nebuvo įkyrus ir neklausinėjo nereikalingų klausimų, o apsaugos darbuotojai buvo tarsi vaiduokliai – beveik nepastebimi.

Tomas: “Žaidimų” kambariai mūsų netraukė, dažniausiai ten nebūdavo nei vietos, nei laisvos lovos, o kartais ir kvapas iš ten sklido ne koks. Taip pat buvo gana keista, kad šeštą kelionės dieną žaidimų kambariuose nebeliko prezervatyvų. 

Tomai, mums susidaro įspūdis, kad tau ši kelionė nepatiko? Ar buvo kas patiko?

Tomas: Tikrai taip, man patiko žmonės, susiradome draugų su kuriais labai šauniai pasilinksminome privačioje zonoje. Išlipome vienoje iš stotelių panardyti, nardyti galėjome nuogi. Kiti žmonės skundėsi, kad Dominikos saloje ekskursijos yra labai neįdomios, todėl net neišlipo iš laivo, o man buvo įdomu. 

Monika: Bendrai vartinant galiu pasakyti, kad pati kelionė yra tikrai vykusi, bet kadangi tai yra kol kas pirmoji mūsų kruizinė svingerių kelionė, tai neturime su kuo palyginti.

Kaip žinome, kruizinės kelionės yra brangios. Ar verta už tokią kelionę pakloti tiek daug pinigų?

Tomas: Žinoma verta, nes pirmas dalykas: tai yra svingerių kruizas. Antras dalykas: tai tikrai nėra kasdieniška ir įprasta. 

Ar norėtumėte pakartoti kruizinę kelionę?

Tomas: Aš labiau norėčiau lėktuvu nukeliauti į kokį nors neregėtą svingerių kurortą.

Monika: Norėčiau pakartoti kruizinę kelionę su kitu laivu ir kita kryptimi, vien tam, kad galėčiau palyginti skirtumus. O ir šiaip, man ši kelionė yra ypatinga vien tuo, kad Tomas joje man pasipiršo.

 

Sveikiname! Kokie jūsų laukia ateities planai? 

Tomas: Žinoma, kad linksminsimės ir svinguosime toliau.  Dar yra gausu neaplankytų svingeriams pritaikytų viešbučių, miestelių ir kurortų.

Monika: Kadangi jau turime nemažai pažįstamų žmonių su panašiais interesais, planuojame kooperuotis ir  vėl susitikti. Kaip jau sakiau, mane traukia Hedonism viešbutis Jamaikoje.

Jūs tikriausiai daug pasidomėjote įvairiais viešbučiais, pritaikytais svingeriams. Ką galėtumėte rekomenduoti?

Tomas: Žinoma rekomenduotume  Desire kurortą Meksikoje, jį privaloma aplankyti. Bet jei žmonės nenori keliauti labai toli nuo Lietuvos, tuomet galėtų aplankyti šias vietas:

  • La Mirage Swingers kompleksą esantį Gran Kanarijoje – teko girdėti, kad ten labai laisva aplinka, nebūtina dėvėti drabužių, gausu svingeriams skirtų pramogų, tokių kaip žaidimų zonos, supynės, veidrodinės lubos, jacuzzi vonios ir t.t. 
  • Jei esate 40-ties ar 50-ties Jums puikiai tiks Vera Playa Club viešbutis, esantis Ispanijoje. Šiame viešbutyje tvyro puiki atmosfera su tiesioginiu praėjimu tiesiai į nudistų pliažą. Prie pat šio viešbučio rasite du svingeriams tinkamus klubus Tempulum ir Enigma.
  • Dar vienas puikus pasirinkimas – Spice Lanzarote. Čia galite užsisakyti aistringą kūno masažą, seksualią foto sesiją arba galite apsilankyti naktiniame klube, kuriame rasite VIP kambarėlį skirtą grupiniams sekso žaidimams. Šiame viešbutyje galioje “NE” reiškia “NE” taisyklė, taigi jūsų niekas nevers daryti to, ko nenorite. O svingerių poros, kurios nori susipažinti su naujais žmonėmis, gali įšokti į 50 žmonių talpinančią jacuzzi vonią prie kurios iškart stovi baras – belieka tik priplaukti ir užsisakyti. Viešbutyje neprivaloma devėti drabužių. Kainos čia nesikandžioja ir bus tikrai prieinamos kiekvienam nuotykių ieškotojui.
  • Na, o jei į šiltesnius kraštus nesinori, galite tiesiog nuvykti į Amsterdamą. Kaip jau žinote, Amsterdamas garsėja savo linksmybėmis, tokiomis kaip raudonųjų žibintų kvartalas, coffee-shopais pardavinėjančiais žolytę, hašišą ir grybukus. Po tokių linksmybių svingeriai turėtų apsilankyti The Toren viešbutyje. Nors šis viešbutis ir nėra pažymėtas kaip svingeriams-draugiškas, tačiau internete forumuose svingeriai visuomet jį mini tik geruoju. Atmosfera čia gana romantiška, interjeras senovinio viduramžių stiliaus, kai kurie kambariai turi sūkurines vonias. Apsilankyti čia tikrai vertėtų!

 

Monika: Na, o aš paminėsiu kelias kruizines keliones į kurias vertėtų atkreipti dėmesį. Taip pat reikėtų įsidėmėti, kad svingerių kruizines keliones reikia “gaudyti” gerokai iš anksto ir tam paruošti plačią piniginę.

  • Bliss Kruizas, Lapkritis 2017 – Planuojama išplaukti iš Majamio, sustoti trijuose uostuose ir tris paras praleisti jūroje.  Ten jūsų laukia nuostabūs paplūdimiai,  puikus maistas, daug įvairių erotinių renginių laive, krūvos pramogų ir žinoma neišdildomų erotinių įspūdžių. 
  • Viduržemio svingerių kruizas, Rugpjūtis 2017 – Išplauksite iš Romos, sustosite keliuose uostuose: Florencijoje, Monte Karlo, St. Tropeze, Cap d’Agde, Ibizoje. Kelionė užsibaigs Barselonoje. Čia taip pat bus gausu įvairių pramogų ir erotinių renginių.
  • Couple Cruise, Los Andželas 2017 – Kruizas trunkantis 4 dienas. Išplauksite iš Los Andželo, sustosite Ensenadoje, Meksikoje ir praleisite dvi dienas jūroje. Čia jums žadamas prabangus maitinimas, nepamirštami nakties nuotykiai ir aukščiausios klasės SPA paslaugos.

 

Dėkojame už rekomendacijas! Ko norėtumėte palinkėti mūsų skaitytojams?

Tomas: Linkiu visiems patirti tai ko dar nepatyrėte, džiaugtis ir išnaudoti visas gyvenimo suteiktas galimybes. Juk gyvename tik vieną kartą. Keliaukite, mylėkite, mylėkitės. Kuo daugiau pozityvo!

Monika: O aš linkiu visiems atrasti save taip kaip ir aš atradau save ir sau priimtiną gyvenimo būdą. Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad svingavimas mane taip stipriai užkabins. Visiems kritikams galiu pasakyti, kad svingavimas nėra tik seksas ir keitimasis partneriais, tai yra kur kas daugiau. Pirmiausiai tai yra bendravimas, supratingumas, pasitikėjimas. Malonumas. Linksmybės ir gera nuotaika. Linkiu neišdildomų įspūdžių ir gerų kelionių svingeriams! 

 

Scroll to Top