Pažinčių portalai Latvijoje

Mamba.ru

Svetainė gali pasigirti dideliu narių skaičiumi. Kita vertus, atidžiau panagrinėjus tampa aišku, kad tuo pačiu čia galima rasti daug neaktyvių anketų, kurių savininkai buvo prisijungę labai seniai. Šioje svetainėje rasite daug narių iš Rusijos ar Ukrainos, taip pat ir iš kitų šalių, taigi sakyti, kad puslapis skirtas tik pažintims Latvijoje būtų ne visai tikslu. Vienas didžiausių svetainės pliusų yra tas, kad ji – nemokama.

Badoo.com

Ši svetainė veikia praktiškai visame pasaulyje, taigi ir pažintys Latvijoje gali būti pasiekiamos per šią platformą. Didžiausia problema ta pati – čia rasite daug neaktyvių anketų, tačiau tai nereiškia, kad svetainėje nėra veiksmo. Užsiregistruoti galite nemokamai, tačiau kai kurios funkcijos yra apmokestintos.

Latvia.singles.dating

Svetainė pristato save kaip didžiausią ir populiariausią internetinę pažinčių svetainę Latvijoje. Žadama, kad čia porą ras kiekvienas – ir tie, kurie ieško partnerio ilgalaikiams santykiams, ir tie, kuriuos domina tik flirtas ir smagus laiko praleidimas. Registracija šioje svetainėje yra nemokama.

Tauta.lv

Svetainė iš tiesų neapsiriboja tik pažintimis – čia rasite ir forumą, kur galėsite tiesiog pabendrauti, ar net receptų. Pažinčių portalas Tauta.lv turi visas pagrindines funkcijas, kuriomis gali pasigirti ir kiti portalai: galėsite matyti, kas aplankė jūsų anketą, pasižymėti jūs dominančius narius, matyti prisijungusiųjų sąrašą ir pan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *