Pažinčių portalai be registracijos

Lietuvoje yra kelios dešimtys pažinčių svetainių ir tai rodo, kad žmonės vis mieliau susipažįsta internetu. Tačiau visos jos turi vieną bendrą savybę, kurios nepatinka daliai vartotojų – visose reikalinga registracija. Vienose pažinčių portaluose ji užtrunka ilgiau, kitose trumpiau, tačiau yra vartotojų dalis, kuri pageidauja susipažinti anonimiškai.

Tokių galimybių taip pat yra. Pavyzdžiui, sms pažintys kai kuriuose TV laidose.  Viskas labai paprasta – parašote žinutę atitinkamu numeriu ir ji ištransliuojama į eterį. Tiesa, toks susipažinimo būdas yra sąlyginai brangus – viena žinutė kainuoja nuo kelių iki penkių eurų, turint galvoje, kad už dvi žinute daugelyje pažinčių portalų galėsite būti privilegijuotu nariu visą mėnesį.

Kita galimybė – pažinčių skelbimai. Jei nenorite, kad kas nors rastų jus, galite ieškoti tik pats.  Kone visuose skelbimų puslapiuose yra atskira skiltis, skirta pažintims, ir tai padaryti galite visiškai nemokamai. Žinoma, tik tuo atveju, jei nenorite, kad jūsų skelbimas būtų dažniau rodomas kitiems. Tiesa, jei ieškote rimtų santykių, didžioji dauguma skelbimų skirta ne jums.

Yra ir tokių portalų, kurie orientuojasi tik į pažintys ir kuriuose registracija nereikalinga. Pavyzdžiui, Pazintys.tuti.lt. Čia galite įdėti skelbimą, kad ieškote antrosios pusės, ir palikti telefono numerį. Atskiros skiltys yra senjorams, paaugliams, homoseksualams – tam, kad greičiau rastumėte tai, ko ieškote. Tačiau svetainė tikrai turi, kur tobulėti – jei nenorite kelti savo skelbimo, bet peržiūrėti užsiregistravusius narius, paieškoje nėra atskirų paieškos kriterijų, tiesiog vienas langelis, į kurį galite įrašyti tai, ką norite.

4 thoughts on “Pažinčių portalai be registracijos”

  1. How does a computer virus getting formed?. I have a lot of computer viruses lately but thanks to Norton Anti-virus and Malwarebytes Anti-malware my computer is 100 secure. But how does a computer virus formed? Do people actually make it and they spread it throughout the internet?. . Please tell me more about computer viruses cuz I don’t know to much about it I just get rid of them..

Leave a Comment

Your email address will not be published.