Pažinčių portalai Vokietijoje

Vokiškų pažinčių portalų yra tokia gausybė, kad sunku būtų visus juos suskaičiuoti. Tačiau pabandysime apžvelgti kelis populiariausius.

LoveScout24.de

Daugiau nei dvidešimtmetį gyvuojanti svetainė LoveScout24.de (tiesa, portalo pavadinimas yra keitęsis) per savo ilgą gyvavimo laikotarpį pelnė vienišių pasitikėjimą, todėl yra labai populiari. Svetainė gali pasigirti apie milijonu narių Vokietijoje. Portalas turi atitikmenų ir kitose šalyse, tačiau tik ne anglų kalba, todėl jei nuspręsite užsiregistruoti LoveScout24.de, turite mokėti vokiečių kalbą.

Registracija gana paprasta. Suvesite pagridninę informaciją apie save, keletą papildomų klausimų ir galėsite naršyti. LoveScout24.de rasite greitą ir išplėstinę paieškas. Jei nenorite ieškoti pagal konkrečius kriterijus, galite pasinaudoti funkcija, kuri atsitiktinai parinks jums potencialius partnerius, prie kurių turėsite pažymėti, ar narys patiko. Jei simpatijos sutaps, galėsite bendrauti.

Labai naudinga tai, kad kartą per savaitę gausite savo anketos statistiką, kurioje bus nurodyta, su kiek narių susirašinėjote, kiek aplankė jūsų profilį ir pan. Nepamirškite, kad randa tie, kurie ieško, todėl ši statistika gali jus paskatinti būti aktyvesnius.

Parship.de

Parship.de svetainė turi ne tik vokišką versiją, bet taip pat ir anglišką, prancūzišką, olandišką, itališką, ispanišką ir švedišką. Ši svetainė yra skirta rimtai ieškantiems antrosios pusės, ir taip pat paremta ilgais asmenybės testais.

Pirminė registracija įprasta – tereikės užpildyti pagrindinę informaciją apie save. Tačiau asmenybės testas ganėtinai ilgas – galite užtrukti iki valandos. Testo rezultatai parodys, ar esate pasirengę rimtiems santykiams.

Įprastos paieškos čia nerasite. Tačiau galite matyti prisijungusius narius, taip pat filtruoti narius pagal suderinamumą. Norėdami bendrauti su kitais nariais, turite užpildyti bent pusę anketos.

Nors rasite ne vieną pažinčių svetainę, kurioje galite atlikti asmenybės testą ir kuri siūlo konkrečiai jums tinkamus partnerius, tačiau Parship.de neabejotinai gali pasiūlyti išsamiausiaus testus, o tai reiškia ne tik galimybę sulaukti geriausiai tinkančių potencialių partnerių pasiūlymų, bet ir daugiau sužinoti apie save.

EDarling.de

Ši pažinčių svetainė yra viena populiariausių ne tik Vokietijoje, bet ir visoje Europoje. EDarling.de daugiau skirta vidutinio amžiaus vienišiams, todėl jei jus domina trumpalaikės romantiškos pažintys, negaiškite laiko.

Svetainė sukurta gana profesionaliai, užsiregistravę joje su didesniais nesklandumais nesusidursite. Maloniai nustebins ir didelis narių skaičius – čia užsiregistravę apie du milijonai vienišių. Tačiau svetainė yra mokama, todėl jei norėsite apčiuopiamų rezultatų, teks patuštinti piniginę.

Kaip ir daugelyje pažinčių svetainių, pradėdami regstraciją turėsite nurodyti lytį, el.paštą, slaptažodį ir ko ieškote. Taip pat teks atlikti asmenybės testą, kurį sudarto apie kelis šimtus klausimus ir kuriam sugaišite apie pusvalandį. Jei pageidausite, atlikę šį testą galėsite dar papildyti informaciją apie save ar pasirinkti, kokias savybes turėtų turėti jūsų antroji pusė. Tad anketa tikrai labai išsami.

Šioje pažinčių svetainėje nerasite standartinės paieškos. Atsižvelgdama į jūsų atliktus testus, svetainė jums pasiūlys labiausiai tinkamus partnerius. Patikusiems nariams galėsite siųsti sistemos pasiūlytus klausimus ar parodyti dėmesį šypsenėle.

Šu šią pažinčių svetaine dirbo ir dirba daugybė pažinčių specialistų ir psichologų, kurie sukūrė unikalią sistemą, o tai labai pakelia svetainės vertę. Taigi čia turėsite progą ne tik rasti antrąją pusę, bet ir daugiau sužinoti apie save.

DatingCafe.de

Tai pažinčių portalas, veikiantis Vokietijoje, Australijoje ir Šveicarijoje. Nors ši svetainė negali pasigirti tokiu dideliu narių skaičiumi kaip kitos, visgi tai gana kokybiška pažinčių svetainė.

DatingCafe.de nėra sudėtingų testų, todėl pakaks užpildyti pagrindinę informaciją, kad taptumėte pilnateisiu svetainės nariu. Gana patrauklus svetainės dizainas. Maža to, galėsite pasirinkti spalvą ir paveikslėlį, kuris papuoš jūsų anketą.

Šis pažinčių portalas nesiūlo suderinamų narių, todėl teks naudotis tik paieškos galimybėmis. Kaip ir daugelyje svetainių, paieška yra dviejų tipų – greita ir išplėstinė. Be įprastų paieškos kriterijų, tokių kaip amžius ar miestas, galite rinktis iš dabar prisiregistravusių ar neseniai sukūrusių anketas.

Kai rasite jus dominančią anketą, nebūtinai galėsite rašyti laišką – svetainė siūlo susipažinimo viktoriną, kai galite nusiųsti tris klausimus iš jau paruoštų.

Finya.de

Tai nemokama pažinčių svetainė, vienijanti apie milijoną vienišių iš Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos. Tačiau kadangi svetainė yra nemokama, čia galite rasti daug netikrų anketų, o tai yra nemažas minusas. Taip pat dėl šios priežasties Finya.de yra nemažai reklamos.

Registracija yra labai paprasta ir greita. Pakaks įvesti lytį, vartotojo vardą, el.pašto adresą, gimimo datą ir gyvenamąją vietą, taip pat patvirtinti savo el.paštą. Vėliau galėsite užpildyti ir papildomą informaciją apie save, tačiau tai nėra būtina, kad galėtumėte bendrauti.

Ieškoti patinkančių partnerių galite dviem būdais – naudotis įprasta paieška, kurioje galėsite suvesti daugybę jums aktualių kriterijų, arba peržvelgti esamų narių nuotraukų galeriją.

Scroll to Top