Pažinčių portalai Prancūzijoje

Turbūt nieko romantiškiau negali būti nei pažintis Paryžiuje. Susipažinti su mylimuoju ar mylimąja bevaikštant Eliziejaus laukais tikriausiai ne vieno vienišiaus svajonė. Tačiau verta nepamiršti ir to, kad interentinių pažinčių svetainių rinka Paryžiuje ir visoje Prancūzijoje taip pat yra labai gerai išvystyta. Žinoma, turite kur kas daugiau šansų, jei ieškote antrosios pusės miestuose. Pavyzdžiui, Paryžiuje, Marselyje, Lione ar Nicoje.

Pristatome Jums populiariausius pažinčių portalus Prancūzijoje. Tačiau kad ir kurį pažinčių portalą Prancūzijoje pasirinktumėte, atminkite, kad netikrų anketų čia apstu – atkreipkite dėmesį, kiek anketoje yra nuotraukų, ar anketos informacija užpildyta, ar daug žmogus parašęs apie save ir pan.

Meetic.fr

Tai viena populiariausių svetainių Prancūzijoje, įkurta prieš daugiau nei penkiolika metų. Tai neabejotinai yra didžiausia pažinčių svetainė Prancūzijoje ir ne tik – čia registruojasi vienišiai iš visos Europos.

Portalas yra daugiau mažiau standartinis, registracijos forma įprasta kaip ir daugelyje pažinčių svetainių. Tačiau jei norite realių rezultatų, turite mokėti prancūzų kalbą ir įsigyti narystę, nes be jos ne kažin ką galėsite nuveikti.

Registruodamiesi pirmiausia turėsite nurodyti savo lytį, ko ieškote ir įvesti savo gimimo datą. Tuomet turėsite apibūdinti savo asmenybę, gyvenimo būdą ir išvaizdą. Tuomet sistema paprašys įkelti nuotrauką ir trumpai parašyti apie save. Iš principo, užpildyti anketą neužtrunka daug laiko.

Ieškoti antrosios pusės galėsite pasitelkdami dviejų tipų paiešką – greitą arba išplėstinę. Greitojoje paieškoje galėsite pasirinkti tokius kriterijus kaip gimę tą pačią dieną ir pan. Išplėstinėje paieškoje galėsite rinktis iš daugybės kriterijų, pažymėdami jums svarbiausius aspektus. Radę patikusią anketą, galėsite ją pažymėti, kad galėtumėte bet kada rasti.

Svetainėje taip pat rasite įvairiausių naudingų straipsnių ir patarimų pažinčių temomis.  Vienas iš išskirtinių šios svetainės paslaugų – jūs galite paskambinti patikusiam nariui per svetainę! Tačiau tai daryti gali tik brangiausią narystę įsigiję nariai.

Edarling.fr

Ši pažinčių svetainė yra skirta vidutinio amžiaus vienišiams. Sistema parenka tinkančius narius, kurie galėtų jus sudominti. Svetainė yra kokybiška ir gali pasigirti dideliu narių skaičiumi.

Kaip ir daugelyje svetainių, norėdami užsiregistruoti turėsite nurodyti savo lytį, ko ieškote, užregistruoti savo el.paštą ir sugalvoti slaptažodį. Taip pat Jums reikės atlikti asmenybės testą, o tai užtruks apie pusvalandį. Klausimų iš tiesų daug – apie kelis šimtus. Užpildžius šį testą galėsite naršyti svetainėje, tačiau dar turėsite galimybę užpildyti ir papildomus klausimynus. Taip pat galėsite pasirinkti savybes, kurias turėtų turėti Jūsų antroji pusė.

Čia nėra įprastinių paieškos funkcijų, todėl labai svarbu sąžiningai atsakyti į pateiktus klausimynus. Pagal atsakymus į juos sistema Jums parinks tinkamiausius partnerius. Naujų pasiūlymų gausite kasdien. Tačiau jų nuotraukas galėsite peržiūrėti tik tada, kai įsigysite narystę. Nemokamai galite pasižymėti patinkančias anketas, siųsti patikusiems nariams klausimus (kuriuos turėsite pasirinkti iš siūlomų) ar linksmus veidukus.

Meeticaffinity.fr

 

Ši pažinčių svetainė visomis prasmėmis yra labai panaši į Meetic.fr, tačiau skirta vyresniems žmonėms, ieškantiems ilgalaikių santykių. Tačiau šioje svetainėje teks kur kas daugiau laiko sugaišti užpildant klausimyną, nes čia daug dėmesio skiriama asmenybės apibūdinimui. Galbūt todėl, o gal dėl kitų priežasčių, svetainė negali pasigirti tikiu dideliu narių skaičiumi kaip Meetic.fr, tačiau lyginant su lietuviškais pažinčių portalais, narių skaičius visgi yra įspūdingas.

Nurodę pagrindinius duomenis, turėsite atlikti asmenybės testą, kuris užtruks bent pusvalandį. Ieškodami antrosios pusės paieškoje galėsite įsivesti Jus labiausiai dominančius kriterijus, tokius kaip amžius, gyvenamoji vieta, vaikų skaičius ir pan., tačiau negalėsite pasirinkti, kad matytumėte anketas tik su nuotraukomis. Patikusiams nariams galite tiesiog rašyti laiškus ir pradėti pokalbį.

Šis pažinčių portalas išsiskiria iš kitų tuo, kad čia galite gauti realių pažinčių ekspertų ar psichologų patarimų el.paštu. Taip pat čia rasite gausybę straipsnių santykių temomis. Meeticaffinity.fr taip pat organizuoja įvairius renginius savo nariams.

Eliterencontre.fr

Kokybiška pažinčių svetainė, skirta ieškantiems rimtų santykių. Dauguma fukcijų ir registracijos forma labai panašios į kitų pažinčių svetainių. Šiame pažinčių portale yra daugiau nei milijonas narių, taigi pasirinkimas milžiniškas. Tačiau svetainė yra mokama – be narystės negalėsite rašyti laiškų ar matyti kitų narių nuotraukų.

Scroll to Top